Pietruszka Korzeń Polska - Świeże Warzywa i Owoce - Dobra Cena
zoom_in
  • Pietruszka Korzeń Polska - Świeże Warzywa i Owoce - Dobra Cena

  Pietruszka Korzeń Polska 1kg

  14,50 zł
  Brutto

  Warzywo o białej barwie i dość charakterystycznym smaku. Nadaje potrawom lekko słodkiego, korzennego smaku. W składnikach odżywczych korzenia pietruszki znajdziemy między innymi witaminę A, szereg witamin z grupy B, żelazo, wapń, magnez i fosfor.

  Wysyłka w ciągu 1-3 dni / Dostawa w ciągu 1-3 dni
  Ilość

  Świeży, aromatyczny korzeń pietruszki. Warzywo o białej barwie i dość charakterystycznym smaku. Nadaje potrawom lekko słodkiego, korzennego smaku. Uprawiane przez lokalnych rolników z Mazowsza w najlepszych warunkach. Nasze warzywa są uprawiane z niezwykłą dbałością by zadowolić klientów najwyższą jakością. Korzeń pietruszki jest znany od pradawnych czasów nie tylko jako warzywo lecznicze, ale także niezastąpiony element kulinarny. Jest jednym ze składników włoszczyzny, inaczej zwanych „warzyw uniwersalnych do zup”. Warzywo to często dodaje się też do gulaszy, zapiekanek i twarożków. Można je jeść również na surowo na przykład z dipem. W składnikach odżywczych korzenia pietruszki znajdziemy między innymi witaminę A, szereg witamin z grupy B, żelazo, wapń, magnez i fosfor, które są potrzebne każdemu człowiekowi do zdrowego funkcjonowania. Przepyszny smak korzenia pietruszki w połączeniu z jego zdrowotnymi zaletami czyni go wartościowym składnikiem diety.

  Korzyści płynące z jedzenia pietruszki

  Największą zaletą pietruszki są jej korzyści zdrowotne. Korzeń pietruszki posiada kwas foliowy, który odgrywa istotną rolę w układzie krążenia człowieka. Przekształca on niebezpieczne homocysteiny znajdujące się w organizmie na cząsteczki niegroźne. Tym sposobem pomaga zapobiegać udarom oraz atakom serca. Witamina A zawarta w korzeniu pietruszki pomaga zachować dobry wzrok oraz wzmacnia system immunologiczny. Razem z cynkiem witamina ta jest też idealnym połączeniem dla osób, które chcą poprawić kondycje swoich włosów, skóry i paznokci. Warzywo posiada również cenne minerały odpowiedzialne za przewodzenie tlenu we krwi, system nerwowy i odpornościowy, stan kości, układ naczyniowo-sercowy, przemiany energetyczne, a także regulowanie ciśnienia krwi.

  Cena podana za 1 kilogram korzenia pietruszki.

  Nasz korzeń pietruszki możesz zamówić z bezpłatną dostawą na terenie Warszawy w godzinach 18.00-21.00. W pozostałe części Polski korzeń pietruszki wysyłamy paczkomatami InPost.

  P1

  Specyficzne kody

  Nowy

  Komentarze

  Oceń 
  Jola
  2024-05-02

  Świeży Korzeń Pietruszki

  Pietruszka świeża i smaczna, starannie zapakowana. Jestem bardzo zadowolona

  Napisz swoją opinię

  Pietruszka Korzeń Polska 1kg

  Warzywo o białej barwie i dość charakterystycznym smaku. Nadaje potrawom lekko słodkiego, korzennego smaku. W składnikach odżywczych korzenia pietruszki znajdziemy między innymi witaminę A, szereg witamin z grupy B, żelazo, wapń, magnez i fosfor.

  Napisz swoją opinię

  8 innych produktów z tej kategorii